Jdi na obsah Jdi na menu
 


Fotoomladenie

 fotoomladenie_kolaz_upp.jpg

Rýchle a účinné zariadenie pre 3D fotoomladzovanie a epiláciu

je výsledkom neustáleho vývoja a inovácii v oblasti využitia pulzného svetla. V tomto zariadení sa využíva patentovaná technológia High Power Pulsed Light spolu s výkonným systémom chladenia s dvakrát destilovanou vodou, čo umožňuje maximálnu bezpečnosť a rýchlu a účinnú epiláciu, fotoomladenie, ošetrenie akné, pigmentové škvrny a strie.

3D Fotoomladenie

je nová, prevratná technológia fotoomladenia. Pri tejto metóde sa využívajú 3 rôzne vlnové dlžky svetla počas jedného ošetrenia. Vďaka tomu sa dosahuje taká hĺbka ošetrenia, aká sa pri bežnom type fotoomladenia nedá dosiahnuť. Výsledkom je ošetrenie aj tej časti dermy, kde sa nachádza sieť kolagénových a elastických vlákien. Pleť je potom hladšia a pevnejšia, vrásky sú výrazne zredukované a dochádza aj k celkovému farebnému zjednoteniu pleti vďaka vyblednutiu tmavých pigmentových škvŕn a odstráneniu cievok.

Toto ošetrenie je terapeutické a preto sa využíva nižšia energia, ale viackrát za mesiac. Fotoomladenie je vhodné robiť na celej tvári, krku a dekolte. Výsledky sú zreteľné po dobu cca 7 – 10 mesiac od posledného sedenia. Aj v tomto prípade je výsledok terapie a doba, počas ktorej je zrejmý účinok, individuálna a záleží najmä na veku a type pokožky.

imagescafzvo2p.jpgimagescax3k9wj.jpg