Jdi na obsah Jdi na menu
 


Gisele Delorme

Krása na mieru

Viac ako 35 rokov ponúka Gisele Delorme odlišný prístup k starostlivosti o pleť.Na rozdiel od iných kozmetických značiek, ktoré ošetrujú jednotlivé "typy pleti", spočíva naša metóda súčasne aj v analýze jej stavu. Hoci typ pleti je dôležitým kritériom pre určenie optimálneho riešenia pre Vašu krásu, je potrebné zohľadniť aj vek, klíma, životný štýl, stravu ...
Veríme teda v nutnosť prispôsobiť program starostlivosti o pleť jej aktuálnemu stavu a Vašim momentálnym cieľom a potrebám.

AKO TO FUNGUJE?

Všetky produkty Gisele Delorme obsahujú vysoké koncentrácie vzájomne kombinovateľných účinných látok.
Okrem Vašej základnej domácej starostlivosti (čistiace prípravky, masky, krémy ...) budete používať Vaše osobné sérum, ktorým posilníte účinky ošetrenia podľa konkrétnych potrieb Vašej pleti alebo Vašich cieľov.

Optimalizujeme Váš program starostlivosti o pleť a individualizuje ho podľa ich potrieb. Produkty Gisele Delorme nie sú "základom pre účinné aktívne látky, ktoré je potrebné pridať na dosiahnutie požadovaného účinku.
Všetky produkty sú samostatne účinným ošetrením, ktoré navyše môžeme vzájomne kombinovať, pre cielenejšie a efektívnejšie starostlivosť.

AROM ACTIV OŠETRENIE (ošetrenie podľa potrieb klienta) - 60min.
Okysličujúce ČISTÍCÍ OŠETRENIE (problematická a nečistá pleť) - 60min
ROZJASŇUJÚCA REGENERAČNÝ OŠETRENIE - 75min.
EXPRES OŠETRENIE
HĹBKOVÉ ČISTÍCÍ OŠETRENIE - 30min.
"EXPRES" OŠETRENIE PROTI VRÁSKAM - 30min.
OŠETRENIE AROM ACTIV "EXPRES" - 30min.

PRODUKTY NA DOMÁCE OŠETRENIE NÁJDETE V RUBRIKE FOTOALBUM a zakúpite v našom eshope :

http://www.kozmetikahella.sk/eshop

 

Příspěvky

OŠETRENIA

19. 10. 2016