Jdi na obsah Jdi na menu
 


OxyGeneo+ – kyslíkové ošetrenie novej generácie


OxyGeneo+ je inovatívna technológia, ktorá v sebe spája očistenie pokožky, zvýšenie úrovne kyslíka pleti a hĺbkovú infúziu účinných látok, ktoré blahodárne pôsobia na pleť. Tak ju dokáže okysličiť priamo zvnútra, vyživiť ju a zabrániť jej starnutiu.

Priebeh ošetrenia

1.Tripolárna rádiofrekvencia– na dôkladne očistenú a dezinfikovanú pleť sa nanesie tenká vrstva špeciálneho gélu. Následne sa TriPollar hlavicou prechádza po celej tvári, dochádza k prehriatiu pokožky a vo vnútorných vrstvách sa začína tvoriť nový kolagén. TriPollar rádiofrekvenčná technológia nevyužíva žiadny druh svetla, a preto je možné túto hlavicu použiť pre ošetrenie všetkých typov pleti a to po celý rok. Ošetrenie TriPollar hlavicou je úplne bezbolestné a výsledky sú viditeľné ihneď po prvom ošetrení.

2.OxyGeneo+ – 3 zákroky v 1 ošetrení –
– Exfoliácia – odstránenie odumretých buniek z povrchu pokožky . Vaša pleť sa vyhladí, obnoví a pripraví na príjem živín a aktívnych látok.
– Vyživovanie – OxyGeneo+ pomocou špeciálnej aktívnej kapsule čistí pleť a dodáva jej prospešné látky. Vybrať si môžete z dvoch kapsúl – pre omladenie a ako prevenciu proti starnutiu alebo pre zosvetlenie pokožky a zlepšenie jej textúry.
– Okysličenie pleti – OxyGeneo produkuje bubliny Co2, ktoré jemne praskujú na povrchu pleti a vytvára fyziologickú reakciu, ktorá posiela okysličenú krv do ošetrovanej oblasti, zvyšuje kapilárny prietok a metabolizmus pokožky. Výsledkom je okysličenie pleti a optimálna absorpcia aktivných zložiek.
3.Masáž – zlepšuje vstrebávanie účinných látok v dôsledku zvýšeného bunkového metabolizmu.