Jdi na obsah Jdi na menu
 


MIRRA LUX

S rozvojom vedy a rozmachom technických možností vznikol odbor stomatológia ako vedecká disciplína, ktorá urobila nesmierny pokrok evidentne súvisiace s tlakom spoločenskej dopytu. Pritom je úplne bežné, že pri riešení tejto problematiky sa rozvíja spolupráca na medzinárodnej úrovni. Taký záujem odborníkov začal pochopiteľne meniť náhľad na možnosti kozmetiky a rozvoj vedy priniesol celkom iné pohľady na to, ako priaznivo ovplyvniť zmeny súvisiace s vekom. Od slávnych svetových dermatológov prišiel impulz posunúť hranicu možností kozmetiky od funkcie dekoratívnej a ošetrujúce ďalej, k udržaniu žiaduceho stavu a ešte k zlepšeniu súčasného stavu a vzhľadu kože. Tak vznikol termín "cosmeceutical", ktorý akokoľvek nie je oficiálne, napriek tomu je na celom svete vnímaný aj najväčšími odborníkmi ako označenie pre najvyššiu kategóriu kozmetického produktu. Označenie cosmeceutical je používané vo všetkých odborných časopisoch ako bežné, presné a zrozumiteľné. Vždy sa týka použitých surovín, spôsobu spracovania a finálnych výrobkov, ktoré predstavujú skutočný vrchol súčasných kozmetických možností. Práve pre svoju "neoficiálnost" treba toto označenie vysvetliť a pripomínať jeho vedecký základ.
Kozmetika značky MIRRA spĺňa všetky najvyššie medzinárodné kritériá pre označenie kosmeceutikal, ako výberom surovín, vysoko moderné a šetrnú výrobnou technológiou, tak aj nadštandardným obalom.
Kosmeceutikal MIRRA zaručuje svojim zákazníkom tú najvyššiu možnú kvalitu.
Kosmeceutikal MIRRA = najmodernejšie výrobné technológie, vynikajúce suroviny, vysoká ekologická hodnota, unikátny obal = obdivuhodný účinok!