Jdi na obsah Jdi na menu
 


JUST

Zakladateľom firmy JUST bol pán Ulrich Jüstrich, ktorý sa po čase strávenom v emigrácii (1923 Argentína) ako predavač kief  vracia späť do Švajčiarska, kde v roku 1930, na mieste otcovej starej fabriky na výrobu výšiviek v malom mestečku Walzenhausen, ležiacom vo švajčiarskych Alpách, v kantóne Appenzell, založil firmu JUST, ktorá sa špecializovala na výrobu kief z prírodných, vysoko kvalitných surovín. Názov bol vytvorený z prvých štyroch písmen jeho priezviska.

Už v tej dobe začal najímať predajcov, ktorí predávali a distribuovali produkty (kefy) priamo zákazníkom. Tento distribučný kanál bol veľmi úspešný a dal vzniknúť systému priameho predaja vo Švajčiarsku. V priebehu druhej svetovej vojny sa stal materiál, potrebné na výrobu kief, nedostatkovým tovarom. Ulrich Jüstrich využil príležitosť a začal vyrábať prírodné kozmetické produkty ako napríklad esenciálne oleje, krémy a kúpeľové soli.

O niekoľko rokov neskôr si táto malá spoločnosť získala celosvetovú prestíž a dnes sa jej produkty predávajú v 35 krajinách sveta.

Jedná sa o spoločnosť, ktorá pristupuje ku zdraviu osvedčenou prírodnou cestou - využíva blahodarné účinky prírody v harmónii s ľudským telom.

JUST chápe prírodu a ľudské telo ako perfektný systém, ktorý je ovplyvnený vonkajšími faktormi, ako napríklad životným štýlom, stresom, umelými chemikáliami a stravou. Zameriava sa na rovnováhu medzi vedou a prírodou, štúdiom bylín spoločne so starovekými terapiami, v ktorých JUST znovuobjavil zdroje pohody a zdravia. Tieto skúsenosti sú uplatňované pri vývoji nových výrobkov s esenciálnymi olejmi, ktoré prinášajú riešenia pre každodenné problémy miliónov zákazníkov firmy JUST po celom svete a pomáhajú žiť zdravším životným štýlom.