Jdi na obsah Jdi na menu
 


Čokoládová terapia

 cokolada_kolaz2_upp.jpg

Oslaďte život Vašej pleti a doprajte jej chutný čokoládový sen! Čokoláda má veľmi hodnotné účinky aj v oblasti kozmetiky. Ponúkame Vám ladohnú ponuku v podobe ošetrenia pleti čokoládou spolu s masážou a liftingom v spojení s ultrazvukom. Výsledkom budete nadšená. Už po jednom ošetrení bude Vaša pleť krásne zregenerovaná, revitalizovaná, vyhladená, spevnená, hydratovaná a omladená!  

Kozmetický ultrazvuk je vynikajúci prístroj, prostredníctvom ktorého prenikajú aktívne látky do hlbšej vrstvy pokožky, čím sa zvyšuje účinok kozmetických prípravkov. Pôsobí na aktiváciu bunkového metabolizmu a zvyšovanie hodnoty pH kyslého plášťa epidermis. Napomáha zlepšeniu prekrvenia a lymfatického toku mikromasážnym efektom.

cokolada_3upp.jpgPri ošetrení sa používa:

Čokoládový peeling zložený z jemne mletých mandlíDokonale odstráni odumreté bunky. Kakaové maslo    a  med pleť hydratujú a osviežujú. Po aplikácii bude pleť dokonale očistená a pripravená na ďalšie ošetrenie.

Masážny krém obsahuje pre pokožku dôležité vitamíny a minerálne látky. Intenzívne energetizuje, upravuje a zrýchľuje látkovú výmenu, čím pleť hydratuje, dodáva jej pevnosť a pružnosť.

Čokoládový masážny olej je obohatený kofeínom, ktorý urýchľuje látkovú výmenu. Výťažok z mandlí pokožku hydratuje a tonizuje. Je vhodný na všetky typy pleti, obzvlášť na suchú, zrelú a starnúcu pokožku.                                                                   

Gélová maska s čokoládou obsahuje antioxidanty, ktoré zabraňujú starnutiu pokožky. Maska obsahuje vitamín A, minerálne a stopové prvky, ktoré regenerujú bunky. Kofeín pleť intenzívne osvieži.

Čokoládový krém obsahuje antioxidant, ktorý zmierňuje príznaky starnutia. Teobromím navráti energiu unavenej pokožke a kofeín zvyšuje okysličovanie pleti. Kakaové maslo a vitamíny regenerujú pokožku. Pri pravidelnom používaní sa vrásky vyhladia, pleť je pevná a pružná.

 

Blahodárne účinky čokolády na pleť: regeneračné, hydratačné, tonizačné, revitalizačné